FELIETONY  ·  RECENZJE PŁYT  ·  RECENZJE KONCERTÓW  ·  WYWIADY  ·  INNE TEKSTY  ·  KALENDARZ KULTURALNY  ·  INFORMACJE  
  Inne
Aby na bieżąco otrzymywać informacje z NOWARZEPA.art.pl, wpisz poniżej swoje dane:

E-mail:
Imię:
Nazwisko:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

  POLITYKA PRYWATNOŚCI

Strona NowaRzepa.art.pl jest autorską stroną Bartosza Rzepczyńskiego, na której są publikowane teksty i zdjęcia jego autorstwa lub autorstwa jego współpracowników.

Teksty tu publikowane służą celom informacyjny i/lub promocyjnym. Mają charakter opinii, za które odpowiedzialność ponosi autor. Wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne podlegają ochronie z tytułu prawa autorskiego - użytkownik może  korzystać z nich jednie w zakresie dozwolonego użytku wyznaczonego przepisami Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia (z dnia 4.02.1994 r., Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami). Wszelkie inne użytkowanie zamieszczonych tu treści wymaga zgody autora strony.

Autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania przez użytkownika zawartych na stronie informacji. Nie ponosi również odpowiedzialności za komentarze użytkowników zamieszczone na stronie.

Dopisując się do newslettera, użytkownik wyraża zgodę na przysyłanie mu przez autora strony e-maili zawierających informacje o stronie i/lub informacje związane z muzyką i innymi dziedzinami kultury. Dane użytkowników podawane przy rejestracji do newslettera to: adres e-mail, imię i nazwisko. Danych tych autor nikomu nie udostępnia i służą one jedynie możliwości przesyłania wiadomości od autora strony. W każdej chwili możliwa jest rezygnacja z otrzymywania tych wiadomości. Można ją zgłosić poprzez aktywację linka zawartego w każdym otrzymanym newsletterze.

Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z treści strony, autor używa technologii "cookies". Są to małe pliki tekstowe zapisywane na twardym dysku użytkownika i ułatwiające kolejne połączenia ze stroną. Użytkownik może je w każdej chwili wykasować oraz nie wyrazić zgody na ich zapisanie (taką funkcję posiada większość przeglądarek internetowych). Pliki te są nieszkodliwe dla komputera użytkownika i zawartych na jego dysku danych.

Autorem opracowania technicznego i graficznego strony jest s4studio. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeżeli nie zgadzasz się z polityką prywatności strony NowaRzepa.art.pl proszę nie odwiedzaj strony i nie korzystaj z jej zawartości.

Autor zastrzega sobie prawo do zmiany polityki prywatności.

 
copyright NOWARZEPA © 2005-2021 Rafał Nowakowski & Bartosz Rzepczyński
Zapoznaj się z Polityką prywatności.
stat24.pl:
odsłony od powstania: 804525
webdesign s4studio.pl